Новини

Девелоперська група Строй Сіті приступає до добудови 2-х об’єктів “Укрбуду”

фон

Категорії

Прес-реліз

Навесні цього року Девелоперській групі компаній «Строй Сіті» було запропоновано взяти участь в дуже цікавому й амбітному для нас проекті під назвою план добудови об’єктів корпорації «Укрбуд». Фінансова компанія «Житло Капітал», будучи фінансовим партнером корпорації «Укрбуд», а також власники земельних ділянок, на яких велося будівництво об’єктів, звернулися до нас з метою знаходження альтернативних шляхів вирішення вкрай гострої в масштабах всієї будівельної галузі проблеми – зупинки будівництва більше 20 об’єктів в столиці нашої держави.

Повністю усвідомлюючи соціально-політичне напруження навколо ситуації, яка спіткала більше 13 000 сімей киян – інвесторів корпорації «Укрбуд», наша компанія в форматі бізнес консалтингу на громадських засадах приєдналася до вирішення даної проблеми. Протягом цілого місяця команда професійних аудиторів, будівельників, економістів і юристів проводила всебічний аналіз діяльності одного з найбільших забудовників України.

Результатом нашої роботи став документ, що містить поетапний план добудови об’єктів корпорації «Укрбуд». Даний план містить терміни початку і закінчення будівництва, графіки фінансування і виконання робіт.

Повністю усвідомлюючи, що рішення про участь тих чи інших компаній у добудові об’єктів, а також, у виборі стратегії і плану дій, не може бути одностороннім рішенням тільки Фонду фінансування будівництва або тільки забудовника, або частини інвесторів. Це повинно бути колегіальне рішення всіх учасників процесу, яке максимально враховує всі інтереси і наслідки для кожної зі сторін.

В результаті чого, 16 липня 2020 року, між Замовниками (власниками земельних ділянок) і новим Забудовником – ТОВ «Строй Сіті Кепітал», були підписані Договори на будівництво житлових будинків ЖК «Кристал Хаус» (м. Київ, вул. Жилянська, д. 26) і ЖК «Паркова Долина» (м. Київ, вул. Кайсарова, д. 7/9). За результатами підписання були актуалізовані графіки будівництва житлових комплексів і всі технічні параметри будівельних проектів.

На сьогоднішній день Девелоперська група компаній Строй Сіті, в рамках чинного законодавства, приступила до відновлення будівельних і оздоблювальних робіт на майданчиках ЖК «Кристал Хаус» і ЖК «Паркова Долина».

Переговори між Фондами фінансування будівництва та власниками земельних ділянок по інших об’єктах корпорації «Укрбуд» тривають.

24 Липня 2020
1650

Новини

Новости

В Харькове продолжается строительство суперсовременного жилого комплекса Urban City.

Читать больше
Новая жизнь заброшенного завода: как строят уникальный харьковской ЖК Urban City (фото, видео)
Новости

Єгор Масленніков, засновник і керівник компанії «Строй Сіті Development» Сьогодні для всіх українців очевидний сумний факт – київський ринок нерухомості лихоманить. Єгор Масленніков, засновник і керівник компанії «Строй Сіті Development», який знає, як розвивається ситуація в будівельній галузі, готовий не тільки розповісти про стан справ, а й поділитися своїм баченням щодо перспектив сучасного ринку нерухомості. […]

Читать больше
Київський ринок нерухомості: проблеми та можливості. Спеціально для commercial property
Новости

В IT-парку Manufactura - інноваційному проекті компанії «Строй Сіті» в форматі Live & Work - відкривається перша секція.

Читать больше
В IT-парку Manufactura відкривається перша секція
Новости

У Харкові скоро почнеться будівництво мультифункціонального комплексу HIGH HILLS, що не має аналогів в місті

Читать больше
У Харкові з’явиться унікальний мультифункціональний комплекс HIGH HILLS
Новости

На об'єкті IT Park Manufactura триває будівництво

Читать больше
Хід будівництва IT Park Manufactura
Новости

На об'єкті ЖК Urban City тривають будівельні роботи

Читать больше
Хід будівництва ЖК Urban City
Новости

На об'єкті ЖК DIXIE триває будівництво:

Читать больше
Хід будівництва ЖК DIXIE
Новости

Кожен з нас пам'ятає, як ішов першого вересня на навчання.

Читать больше
Вітаємо з Днем знань!
руководитель отдела продаж

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Задайте їх керівнику відділу продажів компанії Строй Сіті - Валерії.

Підпишіться на саму актуальну розсилку

Відправляємо інформацію про нові приміщеннях, знижки, хід будівництва та оголошуємо старт продажів. Станьте першим, хто дізнається про вигідні пропозиції!