Новини

Кому підійде смарт-квартира

фон

Категорії


Останнім часом ринок нерухомості вибухає рекламними кампаніями “Смарт для тебе!”, “Живи в стилі smart”, “Smart – розумне простір”.

Давайте розберемося що таке смарт-квартира і кому вона підійде.

В першу чергу хочеться сказати, що smart-квартира – це не те ж саме, що квартира-студія. Smart-квартира – це ціла філософія. В тому сенсі, що в житловому просторі в стилі смарт відбивається філософія життя покоління.

Що таке смарт-квартира? Це невелике приміщення оптимальної планування – без коридорів та інших зайвих квадратних метрів, що не несуть ніякого функціонального навантаження. Ергономічний дизайн, меблі, що трансформуються і багатофункціональна побутова техніка – ось три кити, на яких стоїть сучасний смарт.

Кому з нас буде комфортно жити в такому просторі?

У студентській столиці України не потрібно довго думати над відповіддю: звичайно, численним учням понад тридцять харківських вузів, а також недавнім випускникам – молодим людям, які починають своє по-справжньому самостійне життя. Жителями smart-квартир є ті, хто цінує свій час і простір, розподіляють ефективно свої ресурси або ті, хто вперше починають самостійне життя і тільки повинні зрозуміти, що їм потрібно.

Бізнес-аналітики впевнені: за смарт-квартирами в Харкові – майбутнє. У нашому місті актуальність лаконічних недорогих житлових просторів пов’язана з багатьма факторами.

1. Склад населення.

Студенти, яким батьки купують смарти, або молоді люди, для яких смарт-квартира стає першим купленим житлом, – таких власників стає все більше і більше. Приємний бонус до власного житла – невисокі комунальні платежі.

2. Розміри міста.

Харків – велике місто. Добиратися на роботу і назад з одного кінця (а то і передмістя) в інший буває непросто. А смарт-квартира, куплена поблизу від центру, вирішує всі питання з комфортом пересування. І допомагає серйозно заощадити на транспорті.

3. Динаміка розвитку Харкова.

Зростає кількість інвесторів, які готові вкладати гроші в нерухомість. Смарт-об’єкти в цьому сенсі оптимальні: знайти орендарів не складе труднощів, а окупаються такі вкладення дуже швидко.

Яскравим прикладом такого smart-житла є ЖК Парковий квартал від Строй Сіті Девелопмент. Комплекс знаходиться поблизу від центру міста, на перетині ключових точок інфраструктури, все необхідне в крокової доступності. ЖК Парковий квартал – комплекс для тих, хто цінує комфорт. Smart-квартиру тут можна придбати за вигідною ціною – 420 дол. За кв. м.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - smart-2-1024x576.jpg

Всю детальну інформацію можна дізнатися:

  • по телефону: +38 (097) -77-65-111 Ірина
    або на офіційному сайті

17 Липня 2020
508

Новини

Новости

В Харькове продолжается строительство суперсовременного жилого комплекса Urban City.

Читать больше
Новая жизнь заброшенного завода: как строят уникальный харьковской ЖК Urban City (фото, видео)
Новости

Єгор Масленніков, засновник і керівник компанії «Строй Сіті Development» Сьогодні для всіх українців очевидний сумний факт – київський ринок нерухомості лихоманить. Єгор Масленніков, засновник і керівник компанії «Строй Сіті Development», який знає, як розвивається ситуація в будівельній галузі, готовий не тільки розповісти про стан справ, а й поділитися своїм баченням щодо перспектив сучасного ринку нерухомості. […]

Читать больше
Київський ринок нерухомості: проблеми та можливості. Спеціально для commercial property
Новости

В IT-парку Manufactura - інноваційному проекті компанії «Строй Сіті» в форматі Live & Work - відкривається перша секція.

Читать больше
В IT-парку Manufactura відкривається перша секція
Новости

У Харкові скоро почнеться будівництво мультифункціонального комплексу HIGH HILLS, що не має аналогів в місті

Читать больше
У Харкові з’явиться унікальний мультифункціональний комплекс HIGH HILLS
Новости

На об'єкті IT Park Manufactura триває будівництво

Читать больше
Хід будівництва IT Park Manufactura
Новости

На об'єкті ЖК Urban City тривають будівельні роботи

Читать больше
Хід будівництва ЖК Urban City
Новости

На об'єкті ЖК DIXIE триває будівництво:

Читать больше
Хід будівництва ЖК DIXIE
Новости

Кожен з нас пам'ятає, як ішов першого вересня на навчання.

Читать больше
Вітаємо з Днем знань!
руководитель отдела продаж

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Задайте їх керівнику відділу продажів компанії Строй Сіті - Валерії.

Підпишіться на саму актуальну розсилку

Відправляємо інформацію про нові приміщеннях, знижки, хід будівництва та оголошуємо старт продажів. Станьте першим, хто дізнається про вигідні пропозиції!