Новини

Керівництво «Строй Сіті» провело зустріч з інвесторами ЖК «Парковий квартал»

фон

Категорії

Менеджмент групи компаній «Строй Сіті» проводить регулярні зустрічі з інвесторами своїх житлових комплексів, що будуються чи вже введених в експлуатацію.  Зокрема, 28 серпня відбулася зустріч директора компанії «Строй Сіті Девелопмент» Андрія Колоса та профільних фахівців компанії з інвесторами ЖК «Парковий квартал».

Андрій Колос розповів учасникам зустрічі про те, які роботи зараз виконує компанія в житловому комплексі, окреслив коло проблемних питань, а також способи і терміни їх вирішення.  Більшість питань інвесторів «Паркового кварталу» стосувалися проблем життєдіяльності ОСББ щодо забезпечення секцій житлового комплексу комунальними послугами.

Зокрема, як повідомив Андрій Колос, розроблені технічні рішення щодо поліпшення водопостачання секції COMFORT Plus, закуплено необхідне обладнання і матеріали, визначені терміни виконання монтажних робіт.  Протягом 10 днів, і мешканці секції отримають водопровідну воду в необхідних обсягах.

Інше важливе для мешканців питання – введення ліфта в експлуатацію.  Для цього вже підготовлений весь необхідний пакет документів, здійснена диспетчеризація ліфта, укладено договір на його обслуговування.  Протягом одного тижня ліфт буде введений в експлуатацію.

Також ведуться роботи по забезпеченню «Паркового кварталу» стабільним енергопостачанням.  Наявної потужності в 600-650 кВт на сьогодні досить для трьох секцій (COMFORT Plus, FAMILY і STANDART), однак, щоб убезпечити комплекс від можливих аварій в зимовий період, зараз відновлюється резервний трансформатор.  Розробляється проект по збільшенню потужності для ЖК «Парковий квартал» до 1 мВт.

Для інформування інвесторів про хід розвитку проектів «Парковий квартал» і Urban City, Андрій Колос запропонував на регулярній основі проводити щомісячні зустрічі з жителями і інвесторами даних комплексів.

Також фахівці «Строй Сіті» розповіли учасникам зустрічі про те, які роботи найближчим часом будуть проведені у внутрішньому дворику «Паркового кварталу».  Його проект був поліпшений з урахуванням сучасних концептів урбаністики і включатиме в себе велодоріжки і велопарковки, спортмайданчик, зони відпочинку, мангального зону, зону для вигулу собак, зелені зони.  Роботи планується виконати протягом 1,5 року.

Відзначимо, що девелоперська група компаній “Строй сіті” на українському ринку з 2010 року.  Здійснює свою діяльність в Харкові і Києві.  За роки існування компанія здала в експлуатацію десятки об’єктів різних категорій.  Найвідомішим з них є – IT park Manufactura в Харкові.

28 Серпня 2020
213

Новини

Новости

З радістю повідомляємо вам, що 20.10.2020 стартує продаж в ЖК "Паркова Долина"

Читать больше
Строй Сіті Девелопмент анонсує старт продажів
Новости

Сучасний покупець обирає якість життя, яке йому можуть забезпечити в житловому комплексі нового рівня

Читать больше
Єгор Масленніков спеціально для commercial property
Новости

У вересні почалося будівництво ЖК Sumskaya apartments в рамках нового проекту Urban One...

Читать больше
У новому житловому комплексі Sumskaya apartments виконуються роботи нульового циклу
Новости

Будівництво ЖК Urban City (http://urbancity.kh.ua/) йде повним ходом! За вересень були зроблені такі роботи...

Читать больше
У ЖК Urban City почали кладку п’ятого поверху
Новости

“Строй Сіті Девелопмент” анонсує запуск унікального проекту Urban One...

Читать больше
URBAN ONE: нова філософія міського життя
Новости

ЖК "ПАРКОВА ДОЛИНА" ул. Кайсарова, д. 7/9/. На 9 секции выполнена кирпичная кладка 15-го этажа, залито монолитное перекрытие над 15-ым этажом...

Читать больше
ДАЙДЖЕСТ РАБОТ ЗА СЕНТЯБРЬ 2020 по Киеву
Новости

Типові будинки, типові квартири, одноманітні сірі бетонні мурашники - все це поступово йде у минуле, змінюється запит на якість житла та локації. Що у тренді сьогодні на ринку нерухомості?

Читать больше
В ритмі Urban: де жити, щоб бути в тренді
Новости

В Харькове продолжается строительство суперсовременного жилого комплекса Urban City.

Читать больше
Новая жизнь заброшенного завода: как строят уникальный харьковской ЖК Urban City (фото, видео)
руководитель отдела продаж

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Задайте їх керівнику відділу продажів компанії Строй Сіті - Валерії.

Підпишіться на саму актуальну розсилку

Відправляємо інформацію про нові приміщеннях, знижки, хід будівництва та оголошуємо старт продажів. Станьте першим, хто дізнається про вигідні пропозиції!