Новини

«СтройСіті Девелопмент» починає нове будівництво: що вже відомо про ЖК «Урбан Сіті»

фон

Категорії

Компанія «СтройСіті Девелопмент» починає нове будівництво на Московському проспекті в Харкові.

«Урбан Сіті» стане прикладом ревіталізації територій і першим в Харкові вело-френдлі ЖК.

«Таке велике місто, як Харків, не здивувати новим будівництвом житлового комплексу. Причому така новина здається буденною, навіть в ситуації, коли країна тільки виходить з карантину і стикається з непростим економічним становищем. У студентському, молодіжному, айтішному, науковому місті-мільйоннику попит на житло буде завжди, а нові об’єкти – це must have. Але коли забудовник не просто починає нове будівництво, а пропонує щось дійсно нестандартне і концептуальне, то інтерес до такого об’єкта моментально підігрівається. Щось схоже відбувається з новим ЖК «Урбан Сіті» (Urban City) », – розповіли в компанії.

«Урбан Сіті» – це житловий комплекс в сегменті «економ», який зводять поблизу перехрестя Московського проспекту і вулиці Польової, тобто на території колишнього Харківського велозаводу (ХВЗ). Уже відомо, що це буде комплекс з шести 9-поверхових будинків (концепція «місто в місті») з одно- і двокімнатні смарт-квартирами.

Проект позиціонується як перший житлового комплексу в Харкові для людей, які ведуть активний спосіб життя. Цією концепції будуть відповідати технічні та архітектурні особливості ЖК.

Реализацією проекту займається компанія «СтройСіті Девелопмент». Вона працює на ринку Харкова вже 10 років (на початку цього літа відзначила першу ювілейну дату). «СтройСіті Девелопмент» харків’яни можуть знати перш за все по багатоцільового комплексу IT park Manufactura. Ще забудовник відомий по кільком своїм житловим комплексам, а саме «Віденському дому» (Салтовка) та «Діксі» (біля метро «Наукова»).

Незважаючи на те, що новий ЖК знаходиться в безпосередній близькості від «Паркового квартала», Urban City є незалежним, окремим проектом. За документами (умовам сервітуту) у цих двох ЖК передбачена територія загального користування.

ЖК «Урбан Сіті» – це будівля, що будується з нуля, новобуд.

У випадку з Urban City на місці недіючих, занедбаних промислових територій (колишній велозавод) повинен з’явитися новий житловий комплекс. Його буде відрізняти зручне місце розташування, близькість до транспортних розв’язок і оригінальне для Харкова позиціонування, а саме «перший ЖК для людей, які ведуть активний спосіб життя», в якому до того ж реалізують принцип Velofrendly (вело-френдлі).

Під вело-френдлі у випадку ЖК «Урбан Сіті» розуміється принцип безбар’єрного середовища, яке гідно оцінять велосипедисти і фанати інших видів вуличної активності. Так, по всьому периметру житлового комплексу будуть проходити велосипедні доріжки, що спростить пересування на двоколісному транспорті. А ще на території Urban City обов’язково будуть велопарковки, різні спортивні майданчики, включаючи баскетбольний і футбольний. Також спортивна велосипедна тематика буде фігурувати і в архітектурі ЖК.

Всі подробиці (інформацію про терміни здачі в експлуатацію ЖК, планування, а також ціни на квартири на початковому етапі будівництва) опублікуються найближчим часом.

  • Відділ продажів «СтройСіті Девелопмент»: +38(067)-57-44-369

15 Липня 2020
938

Новини

Новости

В Харькове продолжается строительство суперсовременного жилого комплекса Urban City.

Читать больше
Новая жизнь заброшенного завода: как строят уникальный харьковской ЖК Urban City (фото, видео)
Новости

Єгор Масленніков, засновник і керівник компанії «Строй Сіті Development» Сьогодні для всіх українців очевидний сумний факт – київський ринок нерухомості лихоманить. Єгор Масленніков, засновник і керівник компанії «Строй Сіті Development», який знає, як розвивається ситуація в будівельній галузі, готовий не тільки розповісти про стан справ, а й поділитися своїм баченням щодо перспектив сучасного ринку нерухомості. […]

Читать больше
Київський ринок нерухомості: проблеми та можливості. Спеціально для commercial property
Новости

В IT-парку Manufactura - інноваційному проекті компанії «Строй Сіті» в форматі Live & Work - відкривається перша секція.

Читать больше
В IT-парку Manufactura відкривається перша секція
Новости

У Харкові скоро почнеться будівництво мультифункціонального комплексу HIGH HILLS, що не має аналогів в місті

Читать больше
У Харкові з’явиться унікальний мультифункціональний комплекс HIGH HILLS
Новости

На об'єкті IT Park Manufactura триває будівництво

Читать больше
Хід будівництва IT Park Manufactura
Новости

На об'єкті ЖК Urban City тривають будівельні роботи

Читать больше
Хід будівництва ЖК Urban City
Новости

На об'єкті ЖК DIXIE триває будівництво:

Читать больше
Хід будівництва ЖК DIXIE
Новости

Кожен з нас пам'ятає, як ішов першого вересня на навчання.

Читать больше
Вітаємо з Днем знань!
руководитель отдела продаж

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Задайте їх керівнику відділу продажів компанії Строй Сіті - Валерії.

Підпишіться на саму актуальну розсилку

Відправляємо інформацію про нові приміщеннях, знижки, хід будівництва та оголошуємо старт продажів. Станьте першим, хто дізнається про вигідні пропозиції!