Новини

У Харкові з’явиться унікальний мультифункціональний комплекс HIGH HILLS

фон

Категорії

У Харкові скоро почнеться будівництво мультифункціонального комплексу HIGH HILLS, що не має аналогів в місті.  Комплекс розміститься на вул.  Серповій, поруч зі станцією метро «Наукова».

Проектна документація HIGH HILLS розроблена ТОВ НПК «Академія».  Вона вже пройшла комплексну експертизу.  Комісія на чолі з академіком Академії будівництва України, доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії України Валерієм Шмуклера одноголосно схвалила проект.  Найближчим часом проектна документація комплексу буде подана до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

 «Це високотехнологічний, енергоефективний і інтелектуальний проект багатоквартирного будинку.  У ньому враховані сучасні віяння проектування і передові напрямки в будівництві та архітектурі, використані сміливі архітектурно-планувальні рішення і дизайнерський підхід.  Це відбивається на архітектурному образі будівлі, в його формі і пластиці, дизайні поверхонь, індивідуальних об’ємно-планувальних рішеннях.  Відчувається бажання архітектора створити енергоефективне биоклиматическое будівля із замкнутим циклом життєзабезпечення і мінімальним енергоспоживанням.  Це ставить проект на одну з лідируючих позицій серед висотних багатоквартирних будинків », – зазначив Валерій Шмуклер.  «High hills» – це багатофункціональний житловий комплекс з двома виразними вежами, які об’єднує в одне ціле 9-поверховий стилобат.  Крім квартир і пентхаусів преміум-класу, в ньому будуть офісні приміщення класу «А».  Також проект передбачає дворівневий підземний паркінг, фітнес-центр, СПА-центр, галерею бутиків, дитячий центр розвитку і кінотеатр, а на даху будівлі – басейн, зона барбекю і невеликий парк з панорамним видом на Харків

7 Вересня 2020
615

Новини

Новости

З радістю повідомляємо вам, що 20.10.2020 стартує продаж в ЖК "Паркова Долина"

Читать больше
Строй Сіті Девелопмент анонсує старт продажів
Новости

Сучасний покупець обирає якість життя, яке йому можуть забезпечити в житловому комплексі нового рівня

Читать больше
Єгор Масленніков спеціально для commercial property
Новости

У вересні почалося будівництво ЖК Sumskaya apartments в рамках нового проекту Urban One...

Читать больше
У новому житловому комплексі Sumskaya apartments виконуються роботи нульового циклу
Новости

Будівництво ЖК Urban City (http://urbancity.kh.ua/) йде повним ходом! За вересень були зроблені такі роботи...

Читать больше
У ЖК Urban City почали кладку п’ятого поверху
Новости

“Строй Сіті Девелопмент” анонсує запуск унікального проекту Urban One...

Читать больше
URBAN ONE: нова філософія міського життя
Новости

ЖК "ПАРКОВА ДОЛИНА" ул. Кайсарова, д. 7/9/. На 9 секции выполнена кирпичная кладка 15-го этажа, залито монолитное перекрытие над 15-ым этажом...

Читать больше
ДАЙДЖЕСТ РАБОТ ЗА СЕНТЯБРЬ 2020 по Киеву
Новости

Типові будинки, типові квартири, одноманітні сірі бетонні мурашники - все це поступово йде у минуле, змінюється запит на якість житла та локації. Що у тренді сьогодні на ринку нерухомості?

Читать больше
В ритмі Urban: де жити, щоб бути в тренді
Новости

В Харькове продолжается строительство суперсовременного жилого комплекса Urban City.

Читать больше
Новая жизнь заброшенного завода: как строят уникальный харьковской ЖК Urban City (фото, видео)
руководитель отдела продаж

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Задайте їх керівнику відділу продажів компанії Строй Сіті - Валерії.

Підпишіться на саму актуальну розсилку

Відправляємо інформацію про нові приміщеннях, знижки, хід будівництва та оголошуємо старт продажів. Станьте першим, хто дізнається про вигідні пропозиції!