Перед тим, як почати будівництво вашого об’єкта, необхідно правильно вибрати ділянку. Вона повинна відповідати цілям будівництва. На цьому етапі ми:

  • замовляємо аналіз геодезії ділянки;
  • перед укладанням договору проводимо юридичний аудит усіх необхідних документів обраної ділянки;
  • готуємо висновок з обґрунтуванням усіх можливостей та ризиків будівництва на обраній ділянці.
Обговорити співпрацю

Після вибору місця - обговорюємо завдання, створюємо проект забудови, готуємо візуалізації в різних ракурсах.

Обговорити співпрацю

Беремо на себе всю паперову тяганину із затвердженням проекту в органах архітектури та містобудування. Отримуємо дозвіл на будівництво і документи на введення в експлуатацію. Займаємося реєстрацією права власності побудованого об'єкта.

Обговорити співпрацю

Кожен об'єкт унікальний. Залежно від технічної складності реалізації затвердженого проекту, ми підберемо для вас кілька робочих бригад, здатних втілити в життя задумане в бажані терміни.

Обговорити співпрацю

Завдяки роботі бригад у дві зміни будівництво буде здійснюватися з випередженням термінів. Ми маємо змогу виконувати та контролювати ремонт приміщень вже на етапі будівництва. Це дозволить вам заїхати у готове приміщення відразу після здачі будівлі в експлуатацію.

Обговорити співпрацю

Ми дбаємо про вашу зручність. Після завершення будівництва та здачі в експлуатацію ваших приміщень керуюча компанія займається повсякденним клопотами:

  • підбором орендарів;
  • підтриманням санітарного та технічно справного стану об’єкта та комунікацій;
  • комплексним обслуговуванням території та приміщень (ландшафтні роботи, прибирання прибудинкової території та під’їздів, постачання, дотримання пропускного режиму та ін.)
Обговорити співпрацю