Перед тим, як почати будівництво вашого об’єкта, необхідно правильно вибрати ділянку. Вона повинна відповідати цілям будівництва. На цьому етапі ми:

  • замовляємо аналіз геодезії ділянки;
  • перед укладанням договору проводимо юридичний аудит усіх необхідних документів обраної ділянки;
  • готуємо висновок з обґрунтуванням усіх можливостей та ризиків будівництва на обраній ділянці.
Обговорити співпрацю

Після вибору місця - обговорюємо завдання, створюємо проект забудови, готуємо візуалізації в різних ракурсах.

Обговорити співпрацю

Беремо на себе всю паперову тяганину із затвердженням проекту в органах архітектури та містобудування. Отримуємо дозвіл на будівництво і документи на введення в експлуатацію. Займаємося реєстрацією права власності побудованого об'єкта.

Обговорити співпрацю

Кожен об'єкт унікальний. Залежно від технічної складності реалізації затвердженого проекту, ми підберемо для вас кілька робочих бригад, здатних втілити в життя задумане в бажані терміни.

Обговорити співпрацю

Завдяки роботі бригад у дві зміни будівництво буде здійснюватися з випередженням термінів. Ми маємо змогу виконувати та контролювати ремонт приміщень вже на етапі будівництва. Це дозволить вам заїхати у готове приміщення відразу після здачі будівлі в експлуатацію.

Обговорити співпрацю

Ми дбаємо про вашу зручність. Після завершення будівництва та здачі в експлуатацію ваших приміщень керуюча компанія займається повсякденним клопотами:

  • підбором орендарів;
  • підтриманням санітарного та технічно справного стану об’єкта та комунікацій;
  • комплексним обслуговуванням території та приміщень (ландшафтні роботи, прибирання прибудинкової території та під’їздів, постачання, дотримання пропускного режиму та ін.)
Обговорити співпрацю

Підпишіться на саму актуальну розсилку

Відправляємо інформацію про нові приміщеннях, знижки, хід будівництва та оголошуємо старт продажів. Станьте першим, хто дізнається про вигідні пропозиції!