Стиль, характер та спосіб життя переможця.

проспект Перемоги, 61
5 хв до ст.м.Перемога
проспект Перемоги, 61
5 хв до ст.м.Перемога

Про проект

Про проект

Неповторимый характер победителя – это все о философии проекта. Продуманное жилое и бизнес-пространство с полной развитой инфраструктурой. Дизайнерский входные группы, двухуровневый подземный паркинг, непересекающиеся потоки и инфраструктура района призваны обеспечить все потребности владельцев жилья бизнес-класса.
Якісні будівельні матеріали та надійні технології - це запорука максимальної міцності, стійкості та експлуатаційного терміну будівлі
Настоящий комфорт - это возможность всегда иметь качественный выбор. В окружении дома представлен обширный список объектов разнообразной и богатой инфраструктуры - образовательной, медицинской и досуговой. Именно сбалансированное окружение делает жизнь комфортной и удобной не только в самом комплексе, но и за его пределами.
Поверховість
24
висота стель
квартир
171
утеплення
мінераловатні базальтові плити
ліфтів
2
Приватний простір
Тераса, що експлуатується
Дворівневий підземний паркінг
Дитяча ігрова зона
Власний спортивний зал

Переваги

ОЦІНІТЬ ПЕРЕВАГИ ЖИТТЯ У WINNER

Покликаний бути переможцем
Комфортні та функціональні планування
Простір квартири має відповідати смаку та бажанням її власника. У ЖК Winner представлені квартири, які здатні задовольнити будь-які побажання резидентів. В тому числі в будинку є квартири з панорамним склінням та еркерами.
Тераса, що експлуатується
Простір, який сприяє відпочинку і спогляданню. Абсолютно новий підхід до сучасної архітектури та стилю – місце для відпочинку з озелененням та підсвічуванням, яке є частиною світлового дизайну будівлі
Екологічні стандарти
На території ЖК Winner встановлені спеціальні контейнери для роздільного збору сміття та організації утилізації з подальшим відправкою на переробку. Машиномісця у підземному паркінгу обладнані системами індивідуальної зарядки для електрокарів та гібридів. Система розумного будинку забезпечить контроль споживання ресурсів, чистоту повітря та безпеку.
Розумний дім
Квартири оснащені автоматизованими системами, що контролюють споживання ресурсів, температуру та чистоту повітря, безпеку. Керувати системою власник квартири може за допомогою м-технології ОМО, яка допомагає раціонально використовувати електроенергію та воду, що знижує негативний вплив на навколишнє середовище, а також економить кошти мешканців на оплату комунальних послуг.
Власний спортивний зал
Спортивна зона з панорамним склінням, відкрита зона для занять workout та різноманітність спортивного інвентарю дозволить мешканцям комплексу з легкістю вести здоровий спосіб життя та підтримувати дух переможця.
Дитяча ігрова зона
Рельєф та ігрові композиції стають основою для ігрового сценарію, підкреслюючи спрямованості на виховання дітей у захищеному від сторонніх просторі. Повна безпека у дитячій ігровій зоні досягається за рахунок міцної металевої огорожі з високим скляним парапетом.
Двохрівневий підземний паркінг
Ключовою та невід'ємною частиною раціонального простору є паркінг для мешканців комплексу. У ЖК Winner дбають також про власників електромобілів та гібридів, тому місця для паркінгу обладнані системами індивідуальної зарядки.
Приватний простір
У ЖК Winner особливу увагу приділено безпеці мешканців. Саме тому в проекті реалізується унікальне рішення щодо відеоспостереження, контролю доступу та автоматизованої системи охорони.
Резиденти комплексу можуть самостійно вибрати необхідні точки контролю доступу та узгодити їх із керуючою компанією.

Пориньте в ЕСТЕТИКУ МАЙБУТНЬОГО БУДИНКУ

Дизайнерський вхідні групи, дворівневий підземний паркінг, непересічні потоки та інфраструктура району експлуатована покрівля та обробка лише якісними та надійними матеріалами є запорукою комфорту та функціональності.

Планування

Спосіб покупки

ВИБЕРІТЬ КОМФОРТНИЙ СПОСІБ ПОКУПКИ

Заповніть форму зворотного зв'язку
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 30 хвилин та допоможе у підборі найбільш вигідний варіант.

  Інші об'єкти

  Контакты

  Звоните
  +3800675791148
  Приїзжайте
  вул. Клочківська 190-А
  Прокласти маршрут
  руководитель отдела продаж

  ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

  Задайте їх керівнику відділу продажів компанії Строй Сіті - Валерії.